MNÍŠEK

Tanečně-jógový seminář

zaměření

JÓGA – TANEC – QI GONG
FYZIOTERAPEUTICKÉ PRINCIPY

Asset 9

Dechové techniky, jóga, Qi Gong i tanec patří mezi významné léčebné nástroje, které máme všichni blíže, než si myslíme. Potenciál zdraví je v těle a mysli každého z nás.

Zdravý a přirozený pohyb, správné a vědomé dýchání, relaxace, krása i radost pozitivně ovlivňují funkce našeho těla a podporují tak udržení dobrého zdraví.

Připojte se k celodennímu pohybově-edukačnímu semináři pod vedením MUDr.Kristiny Höschlové a profesionální tanečnice Jany Krumlovské Bagarové!

Místo konání

Datum a čas

Sobota 13.5.2023
Čas 10:00 – 17.30

Program

10:00 – 13:00 blok 1

13:00 – 14.30 pauza na oběd

14.30 – 17.30 blok 2

Mníšek pod Brdy je krásné místo, které skýtá spoustu výletních cílů.

Celodenní program umožňuje pauzu na procházku městečkem, návštěvu zámeckého parku i báječných a přívětivých kaváren na náměstí.

Vedení

Lektoři vedou účastníky ke správnému dýchání, zdravému držení těla i zdravým pohybovým vzorcům. Navíc si každý může vyzkoušet jednoduché taneční sestavy, sekvence jógových ásán a prvky qi gongu.

KAŽDÝ JE VÍTÁN

Důležité informace

Počet účastníků: neomezen

Věk a pohlaví: kdokoliv je vítán

Fyzická náročnost: střední

Vybavení: Jógová podložka. Nemáte-li ji, nevadí, vezměte karimatku, deku nebo osušku. Pohodlné oblečení. Tekutiny dle vlastní potřeby.

Tanec – naboso, ponožky či cvičky s měkkou podrážkou. Vše je OK (:))

Máte jakékoliv dotazy? Přejete si rezervovat místo? Moc se těšíme na Vaši zprávu, před seminářem Vám poskytneme aktuální informace!

Mehanainstitute@gmail.com